Najdi světové památky

Modelování, při kterém si zopakujete historii…

Žáci dostali za úkol vytvořit seznam nejznámějších památek světa. Každý si jednu vybral, pár větami ji popsal, poté načrtnul na papír a převedl do souboru stl. (viz 3D Buidler) nebo vymodeloval v softwaru podle vzoru na internetu. Jednotlivé modely jsme zasadili do obrazu města. Náš projekt má přední stranu s památky plastickou, doporučuji odsadit obrázek od skla, aby se první strana v dolní části neprohybovala (viz foto). Ostatní vrstvy mezery mezi sebou nemají.

Úkolem ostatních žáků je pomocí popisu na plakátu viz nejznamejsi_pamatky_popis danou památku identifikovat a v obrazu najít. Obraz je složen do několika vrstev, ve které se nachází část památek. Celý obraz je podsvícen LED osvětlením.

Můžete se inspirovat a vymyslet obrázek na jiné téma.

Na projekt dál potřebujete

• rámeček na projekt
  • rámeček na popis projektu
  • LED osvětlení na baterie